Forma współpracy

  • Umowa zlecenie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki: historia, prawo, nauki o bezpieczeństwie, filologia angielska,
  • dyspozycyjność w weekendy,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość najnowszej historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem dziejów podziemia niepodległościowego, opozycji antykomunistycznej oraz komunistycznego aparatu represji,
  • umiejętność działania w stresie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zadania:

  • oprowadzanie po wystawie stałej i wystawach czasowych Muzeum,
  • dbanie o stan ekspozycji,
  • poszerzanie wiedzy o historii więzienia mokotowskiego,
  • koordynacja grup zwiedzających,
  • popularyzacja najnowszej historii Polski,
  • sporządzanie bieżącej dokumentacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w roli przewodnika muzealnego,
  • doświadczenie pracy w instytucjach muzealnych,
  • doświadczenie związane z wystąpieniami publicznymi.

Warunki aplikowania:

  • życiorys/CV,
  • kopia dyplomu ukończenia studiów lub dokument potwierdzający status studenta,
  • podpisana klauzula dotycząca RODO (poniżej).

Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

CV można dostarczyć:

  • w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@muzeumrakowiecka37.pl
  • osobiście: w sekretariacie MUZEUM ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH I WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH PRL (w organizacji), ul. Rakowiecka 37, 02-521 Warszawa w godz. 9.00-15.00

Prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

lub z klauzulą (w przypadku zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości prowadzonej przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”