11 lipca zapraszamy Państwa na zwiedzanie z kuratorem wystawy „Wolność jest w nas” !
To niezwykła okazja, by wejść do autentycznych przestrzeni dawnego pawilonu więziennego przy Rakowieckiej i poznać historię stanu wojennego. Po ekspozycji oprowadzi jej kurator Hubert Bojarski. Podczas spotkania usłyszycie nie tylko o realiach internowania i więziennej codzienności, lecz także o mniej znanych historiach tamtych lat.
Termin: 11 lipca (sobota); godz. 14.00
Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL, ul. Rakowiecka 37
UWAGA: Obowiązują zapisy: zwiedzanie@muzeumrakowiecka37.pl
W mailu prosimy podać: imię i nazwisko oraz liczbę uczestników.
W temacie wiadomości wpiszcie: Oprowadzanie kuratorskie – 11 lipca
Zapisy przyjmujemy do 10 lipca (do godz. 16:00) lub do wyczerpania miejsc.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Wydarzenie dla osób powyżej 13. roku życia. Udział w zwiedzaniu jest bezpłatny.
#zwiedzanie#wystawa#zwiedzaniezkuratorem#wolnoscjestwnas#Rakowiecka37#muzeum